II dzień Mistrzostw Polski w sezonie 22/23

Po wczorajszym pewnie wygranym spotkaniu nad SPR-em Kępno przyszła kolej na drużynę z Kowalowa. W sobotnie południe Victoria Świebodzice zmierzyła się z 2 drużyną województwa lubuskiego. Mecz ten miał swój wyjątkowy ciężar gatunkowy, ponieważ w przypadku ewentualnego zwycięstwa biało-niebieskie byłyby już pewne awansu do 1/8 Mistrzostw Polski.

Nasze przeciwniczki w pierwszym starciu nie poradziły sobie z siłą ofensywną MKS-u Lublin i wysoko przegrały 49:15. W pojedynku z Victorią z pewnością planowały zaprezentować się lepiej niżeli w piątkowym meczu. Zadanie jednak rysowało się na wyjątkowo ciężkie, ponieważ nasze zawodniczki również pokazały swoją moc, zwyciężając 45:20 nad drużyną z Kępna.

Kibice na hali i ci zebrani przed odbiornikami byli świadkami strzeleckiego widowiska, w którym padło aż 70 bramek. Chcesz zobaczyć, kto ostatecznie wygrał spotkanie w ramach 2 kolejki 1/16 Mistrzostw Polski? Jeśli tak, to zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z sobotniego starcia z KS Zorzą Iskrą Kowalów!

Zostaw odpowiedź