III dzień Mistrzostw Polski w sezonie 22/23

Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Wałbrzychu wkroczyły w decydującą fazę. W ostatnim niedzielnym spotkaniu zmierzyły się ze sobą drużyny MKS-u Victorii Świebodzice i MKS-u Lublin. Stawką spotkania był awans z pierwszego miejsca i prawo organizacji turnieju rangi 1/8 finału.

Po piątkowych i sobotnich starciach, kiedy to drużyny Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans i Wojciecha Bracława odniosły spektakularne zwycięstwa było wiadomo, że niedzielne spotkanie będzie z gatunku tych najtrudniejszych dla jednych i drugich. Z jednej strony nasze dziewczyny, które mimo słabszego sobotniego meczu i tak pokazały, dlaczego są faworytkami do złota. Z drugiej Lublinianki, które udowodniły, że są równie mocne i nie przyjechały tutaj z myślą o wyjściu z 2. miejsca. Gwizdek rozpoczynający spotkanie oznaczał więc batalię, z której tylko jedna drużyna mogła wyjść zwycięsko. Mnóstwo pięknych ofensywnych akcji, widowiskowe interwencje bramkarek i twarda gra w obronie spowodowały, że kibice otrzymali widowisko pełne wielkich sportowych emocji.

Tym samym Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Wałbrzychu po najważniejszym dla nas spotkaniu dobiegły do końca. Jesteś ciekaw w jakich nastrojach minął nam ostatni dzień? Zachęcamy do obejrzenia najnowszej galerii z 3 dnia turnieju!

Zostaw odpowiedź