I dzień Mistrzostw Polski w sezonie 22/23

31 marca w Hali AQUA-ZDRÓJ rozpoczęła się walka w 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. 4 zespoły spośród 32 najlepszych z całej Polski trafiły do Wałbrzycha, gdzie teraz czeka ich rywalizacja o 2 miejsca premiowane awansem do najlepszej 16. W piątkowy wieczór nasze zawodniczki zmierzyły się z 2 zespołem wielkopolskiej ligi juniorek młodszych SPR-em Kępno.

Po zdominowaniu ligi wojewódzkiej, w której Victorianki kolejny rok z rzędu nie przegrały spotkania przyszła pora na najbardziej elektryzujący moment całego sezonu. Mistrzostwa kraju, co roku dostarczają ogromną dawkę wrażeń za sprawą wielkich widowisk, które serwują nam zawodniczki. W tegorocznej edycji zobaczymy zespoły SPR-u Kępno, KS Zorzy Iskry Kowalów i MKS-u Lublin. Po pierwszych spotkaniach wydawać się może, że to właśnie nasze zawodniczki wraz z lublinianki będą głównymi pretendentkami do awansu. Jednakże w młodzieżowym szczypiorniaku wszystko jest możliwe i nie można wykluczać żadnej drużyny.

Za nami 1 dzień rywalizacji, gdzie zarówno ekipy przyjezdne, jak i biało-niebieskie dostarczyły wielkich sportowych emocji. Chcesz zobaczyć jak potoczyły się losy naszego spotkania? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dla nas meczu w tej edycji Mistrzostw Polski!

Zostaw odpowiedź