Aktualości próba gen

NASTĘPNY MECZ

CENTRUM MECZOWE

Witaj w centrum meczowym Victorii Świebodzice! To tutaj znajdziesz wyniki, terminarz, tabele, zapowiedzi, pomeczowe komentarze i wiele wiele więcej. Nigdzie nie będziesz tak dobrze poinformowany jak tu! W tym miejscu możesz jeszcze dokładniej spojrzeć na ostatnie wydarzenia w sportowym życiu biało-niebieskich. SERCA i PAZURY!

KOMENTARZE PO MECZU

Dzisiejszy mecz był dobry w naszym wykonaniu i zdobyłyśmy cenne 3 punkty. Skuteczność w ataku i w obronie przypieczętowała wynik meczu. Oby tak dalej, trzymajcie kciuki i bądźcie z nami!

ZUZANNA DYDEK
ROZGRYWAJĄCA

Od samego początku weszłyśmy skupione w mecz. Wiedziałyśmy jaki jest nasz cel i tego się trzymałyśmy. Czerwona kartka dla Patrycji nie wybiła nas z rytmu gry, co jest dużym plusem. Zagrałyśmy zespołowo, każda dołożyła cegiełkę do wygranej i to najbardziej cieszy.

JUSTYNA STAROŃ
ROZGRYWAJĄCA

TERMINARZ i OSTATNIE WYNIKI

SPR Olkusz
43 - 30
Victoria Świebodzice
Victoria Świebodzice
33 - 15
KS Otmet Krapkowice
Victoria Świebodzice
37 - 22
SPR Grunwald Ruda Śląska
MOS Śląsk Wrocław
24 - 27
Victoria Świebodzice
15/11/2023
Victoria Świebodzice
26 - 24
KS Zgoda Ruda Śląska

TERMINARZ i OSTATNIE WYNIKI

SPR Olkusz
43 - 30
Victoria Świebodzice
Victoria Świebodzice
33 - 15
KS Otmet Krapkowice
Victoria Świebodzice
37 - 22
SPR Grunwald Ruda Śląska
MOS Śląsk Wrocław
24 - 27
Victoria Świebodzice
15/11/2023
Victoria Świebodzice
26 - 24
KS Zgoda Ruda Śląska