InterApp nowym sponsorem Victorii Świebodzice

Miło nam poinformować, że w ostatnim tygodniu, do grona wspierających pierwszą drużynę Victorii Świebodzice dołączy firma InterApp, zajmująca się produkcją wysokiej jakości armatury i napędów. Podpisanie tej umowy to zwieńczenie trwającej już jakiś czas współpracy.

Tylko w ciągu tego roku, firma InterApp wielokrotnie pokazała, że sprawy istotne dla klubu, jak i społeczności Świebodzic nie są jej obce. To dzięki jej wsparciu, w styczniu tego roku mogliśmy przeznaczyć aż 5 tysięcy złotych, na rozwój naszych najmłodszych zawodników. To nieocenione wsparcie, które dostawaliśmy przez ten czas od firmy InterApp, bezapelacyjnie udowodniło, że stała się ona częścią naszej wielkiej sportowej rodziny.

Cieszymy się, że współpraca może się wciąż rozwijać. Każdy znający sportowe realia wie, że nie ma nic cenniejszego, niż współdziałanie z firmą, która rozumie, jak ważne w sporcie jest kształtowanie młodzieży i długofalowy rozwój. Liczymy, że razem z firmą InterApp, Victoria Świebodzice zdoła wznieść się na jeszcze wyższy poziom tak, aby godnie reprezentować miasto i kształtować kolejne pokolenia piłkarzy i piłkarek ręcznych.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd klubu Victoria Świebodzice

Zostaw odpowiedź