Juniorki jadą zdobyć stolice

Podopieczne Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans już w ten weekend udadzą się do Warszawy, aby wziąć udział w 3 edycji turnieju „Łączy Nas Niepodległa”. Na to wydarzenie do stolicy zjadą się drużyny z całego kraju z różnych kategorii wiekowych. Losowanie grup odbędzie się w piątek, a rywalizacja będzie trwać od soboty do niedzieli. Wszystkich chętnych chcących wspierać juniorki Victorii zapraszamy!

Victoria Świebodzice on Tour

W czwartek po wyjazdowym spotkaniu z Jelenią Górą nasze juniorki będą już za połową sezonu w dolnośląskiej lidze juniorek. Do tego momentu biało-niebieskie nie zaznały smaku porażki i pewnie kroczą po kolejny z rzędu triumf na wojewódzkim podwórku. Tak jak zawsze zajęcie pierwszych 2 miejsc daje awans do Mistrzostw Polski, więc nic dziwnego, że trenerka Dominika Daszkiewicz-Kwadrans już teraz szuka możliwości, aby sprawdzić się z resztą zespołów z całej Polski.

Do weekendowej rywalizacji o końcowy triumf przystąpi łącznie 10 drużyn. MKS MOS Śląsk Wrocław (wygrana 27:37), MKS Zagłębie Lubin (wygrana 33:22) i KPR Gminy Kobierzyce( wygrana 23:40) z naszego województwa. UKS Rega Bierzwnica, która na ten moment z kompletem punktów prowadzi w swojej zachodniopomorskiej lidze. KPR ROKiS Radzymin, czyli drużyna, która niecałe 2 lata temu przyjechała do nas w ramach 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. MKS Truso Elbląg z Warmii i Mazur walczący o mistrzostwo województwa z MTS-em Giżycko. Utytułowana w rozgrywkach młodzieżowych drużyna Sośnicy Gliwice. SMS Zielona Góra oraz UKS Szczypiorniak Gdańsk.

W piątek turniej zostanie podzielony na 2 grupy, w których wszystkie mecze zostaną rozegrane w sobotę. W niedzielę natomiast odbędzie się już walka o końcowe miejsca. Śledźcie na bieżąco naszą stronę oraz Facebooka w celu uzyskania dalszych informacji. Zapraszamy was serdecznie do Warszawy, aczkolwiek jeżeli nie dacie rady to trzymajcie mocno kciuki za nasze juniorki. Serca i Pazury!

Plakat zapowiadający Turniej Łączy Nas Niepodległa”

Zostaw odpowiedź