Fotorelacja z wygranego spotkania nad Grunwaldem Ruda Śląska

W sobotę 4 listopada w ramach rozgrywek 1 Ligi Kobiet do Świebodzic zawitała drużyna beniaminka z Rudy Śląśkiej. Przyjezdne po wcześniejszych 2 porażkach chciały przełamać złą passę i wywieźć z naszego miasta komplet punktów. Z kolei nasze zawodniczki po zgromadzeniu 3 punktów w 2 meczach planowały podtrzymać formę z ostatniego zwycięskiego spotkania i dzięki ewentualnej przekonującej sobotniej wygranej wskoczyć na 2 miejsce w tabeli. Jak się po meczu okazało biało-niebieskie zrealizowały swój plan w 100%. Zagrały bardzo solidnie i pewnie pokonały Ślązaczki 37:22 (23:15).

Jednakże mecz 4 kolejki był dla nas wyjątkowo istotny przede wszystkim z powodu zbiórki pieniędzy na 3-letniego Antosia Sobeckiego. Młody Świebodziczanin cały czas walczy z chorobą serduszka. Podczas spotkania dzięki wam udało się nam zebrać ponad 1700 złotych. Po raz kolejny udowodniliście, że ten klub to tak naprawdę jedna wielka rodzina, która nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafi dokonywać wielkich rzeczy. To jednak nie koniec walki o zdrowie dla Antosia. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej aukcji charytatywnej, gdzie do wylicytowania jest koszulka meczowa Martyny Szczepanik z podpisami całej drużyny.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak w świetle aparatu wyglądało to zwycięstwo. To serdecznie zapraszamy was do obejrzenia fotorelacji z wygranego 37:22 (23:15) spotkania nad Grunwaldem Ruda Śląska.

1 Odpowiedź

Zostaw odpowiedź