I Liga gr. B Victoria Świebodzice – MTS Żory zapowiedź meczu 18 kolejki

I liga wraca do Świebodzic. W ramach zaległego meczu 18 kolejki przyjdzie nam się zmierzyć z viceliderem tabeli, drużyną MTS-u Żory. Spotkanie odbędzie w środę 19 kwietnia o godzinie 18:00. Na spotkanie serdecznie zapraszamy.

Potrzeba dobrego zaprezentowania się

Po trzęsieniu ziemii we Wrocławiu, Victorianki podejdą do kolejnego spotkania z dużymi nadziejami i z ogromną chęcią poprawy swojej gry. Nasze zawodniczki za wszelką cenę będą próbować zatrzymać rozpędzonego vicelidera. MTS Żory w 2 rundzie idzie jak burza i jako jedyna drużyna nie przegrała jeszcze spotkania. Idealnym więc momentem będzie spotkanie w Świebodzicach, gdzie podopieczne Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans będą chciały wrócić na odpowiednie tory i tym samym ponownie utrzeć nosa faworytowi.

I Liga dwóch różnych biegunów

W obecnym momencie obie drużyny są w zupełnie różnych miejscach, jeśli chodzi o tabelę 1 Ligi. Victoria po słabszej drugiej części sezonu obecnie znajduje się na 7 pozycji. Goście w 2 rundzie są natomiast niepokonani i dzięki wcześniejszym potknięciom lidera zbliżyli się do nich na różnice 1 punktu. Oba zespoły mają również inne priorytety. Dla Victorianek obecnie najważniejsze wydają się Mistrzostwa Polski Juniorek młodszych, które w najbliższy weekend odbędą się w Warszawie. Walka o złoty medal zepchnęła rozgrywki seniorskie na dalszy plan, w których i tak nasze zawodniczki zapewniły już sobie utrzymanie. Z kolei zawodniczki MTS-u Żory po odpadnięciu z Pucharu Polski mogą skupić się już tylko i wyłącznie na walce z Kaliszem o 1 miejsce w tabeli.

Oczywistymi więc faworytkami są przyjezdne. Drużyna z Żor rozpoczynała ten sezon z myślą o końcowym sukcesie. Jednak po przegranej w 1 rundzie z Kaliszem i po walkowerze z Dziewiątka Legnica sprawa się nieco skomplikowała. Dlatego nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę. Victorianki natomiast z całą pewnością dadzą z siebie wszystko i spróbują po raz kolejny w tym sezonie zaskoczyć faworyta. Na mecz już teraz serdecznie zapraszamy. Nie może was zabraknąć, tylko z waszym wsparciem jesteśmy w stanie wygrać. Serca i Pazury.

Zostaw odpowiedź