Fotorelacja z wygranego spotkania nad Otmętem Krapkowice

20 listopada wyjątkowo, bo w Żarowie odbyła się 2 kolejka 1 Ligi kobiet. Na dolny Śląsk zawitała drużyna Otmętu Krapkowice. Victorianki po nieudanym spotkaniu w Olkuszu planowały odkuć się i pewnie pokonać zespół z Opolszczyzny. Przez 60 minut byliśmy świadkami kapitalnego widowiska, w którym główną rolę grały biało-niebieskie. Nasze zawodniczki nie dały szans przeciwniczkom, czego dowodem był końcowy rezultat na tablicy wyników (33:15).

Mecz z Otmętem Krapkowice był dla nas ważny z 2 konkretnych powodów. Po pierwsze Victorianki musiały pokazać sobie i reszcie stawki, że wyjazdowe spotkanie z 1 kolejki było tylko jednorazowym wypadkiem przy pracy. Po drugie była to inaugurująca rywalizacja przed własną publicznością. Biało-niebieskie chciały więc dobrze zaprezentować się przed kibicami, którzy praktycznie nieustannie jeżdżą za nimi po całej Polsce, pomagając im przechylać szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na szczęście dla społeczności świebodzickiego szczypiorniaka, zawodniczki Dominiki Daszkiewicz Kwadrans zagrały świetne zawody i pewnie pokonały krapkowiczanki. Tym samym wskoczyły na 3 miejsce w tabeli i za 2 tygodnie czeka je rywalizacja z Grunwaldem Ruda Śląska.

Jesteście ciekawi, jak wyglądało to spotkanie w obiektywie aparatu? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy was do fotorelacji z tej rywalizacji!

Zostaw odpowiedź