Fotorelacja z wygranego spotkania nad Zgodą Ruda Śląska

W 6. serii gier do Świebodzic zawitała trzecia w tabeli Zgoda Ruda Śląska. Victorianki napędzone środowym zwycięstwem nad Śląskiem Wrocław chciały podtrzymać zwycięską passę i w dobrych nastrojach zakończyć ligowe granie w tym roku. Po 60 minutach pełnego emocji spotkania Świebodziczanki ostatecznie pokonały przyjezdne (26:24) i wskoczyły na fotel lidera.

Zgoda Ruda Śląska to rywal bardzo niewygodny. Przekonały się o tym we wcześniejszych meczach zespoły: Śląska, Startu i Grunwaldu. Nie inaczej było i w naszym przypadku. Podopieczne Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans mimo bycia ekipą lepszą, momentami nie mogły znaleźć sposobu na solidnie prezentujące się Rudzianki, które szukały u nas swoich pierwszych wyjazdowych punktów. Ostatecznie jednak mimo zaciętej walki przyjezdne nie dały rady zdobyć twierdzy Świebodzice i musiały wrócić do domu na przysłowiowej tarczy. Dzięki tej wygranej Victorianki wskoczyły na 1 miejsce w tabeli i zostaną na tej pozycji przez przynajmniej 13 dni. Następne 1-ligowe emocje już w nowym roku, kiedy to biało-niebieskie zagrają ze Startem Pietrowice Wielkie.

Chcecie zobaczyć, jak w świetle aparatu wyglądały losy tego spotkania? Serdecznie zapraszamy was do obejrzenia fotorelacji z wygranego spotkania nad Zgodą Ruda Śląska.

Zostaw odpowiedź