Olkusz – Victoria Świebodzice zapowiedź meczu 22 kolejki

Zawodniczki Victorii Świebodzice w biało-niebieskich barwach po wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław
Victoria Świebodzice po wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław

Już w czwartek o godzinie 18:00 na hali MOSiR w Olkuszu Victoria Świebodzice zagra swój ostatni mecz w tym sezonie 1 ligi. Przeciwnikiem jest przedostatni w ligowej tabeli miejscowy SPR. Na spotkanie serdecznie zapraszamy.

Ostatni taniec Victorii Świebodzice

SPR Olkusz z tą drużyną przyjdzie nam zatańczyć ostatni ligowy taniec. Podopieczne Marcina Księżyka do tej pory zgromadziły 13 punktów, a za sprawą zwycięstwa nad Startem Pietrowice Wielkie opuściły ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna z Małopolski nie jest jednak jeszcze bezpieczna. Dwupunktowa przewaga nad Otmętem Krapkowice powoduje, iż na spotkanie z Victoriankami wyjdą w 110% zmotywowane i zdeterminowane, aby zwyciężyć i tym samym zapewnić sobie utrzymanie.

Zagrać Bezpiecznie, ale skutecznie

Nasze dziewczyny podejdą do tego spotkania z zupełnie innego miejsca niż Olkuszanki. Już dzień po meczu z SPR-em czeka je pierwsze spotkanie w 1/4 Mistrzostw Polski z Morskim Sianowem. Biało-niebieskie już jakiś czas temu zapewniły sobie utrzymanie, a od 2 kolejek nie walczą już o awans do ligi centralnej. Skupiają się więc w 100% na Mistrzostwach Polski Juniorek młodszych. Nasze dziewczyny więc mogą się oszczędzać, aby nie odpaść na dzień przed turniejem. Nie zmienia to jednak faktu, iż Victorianki będą chciały to spotkanie wygrać i tym samym awansować na 6 lokatę. Ważna w tym meczu będzie dyspozycja Eli Chlebowskiej, Gabrieli Leśniańskiej i Dagmary Kołodziej. Żadna z tych zawodniczek nie pojedzie z powodu wieku na Mistrzostwa. Można się więc spodziewać, że te dziewczyny spędzą na boisku najwięcej czasu, a jeżeli zagrają one na swoim optymalnym poziomie to nic złego nam się nie przytrafi.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Victorii Świebodzice na ostatnie 1 ligowe spotkanie do Olkusza. Zapowiadają się wielkie emocje. Zacznijmy ten długi, sportowy weekend od zwycięstwa. Serca i Pazury

Zostaw odpowiedź